Do gildii można dołączyć na dwa sposoby:

Okres Próbny

Bez składania podania, tak żeby sprawdzić, czy nasze towarzystwo i styl gry Ci odpowiada. Zyskasz dostęp do naszego discorda, roostera gildii, a także możliwość podejrzenia lub nawet uczestnictwa w sesjach pisanych. Nasi gracze chętnie odpowiedzą Ci na Twoje pytania i wciągną w rozgrywkę, jeśli tylko zechcesz! Zyskasz rangę Kandydata. Okres Próbny powinien trwać dwa tygodnie i zostać zakończony złożeniem podania, ale każdy przypadek rozpatrujemy osobno – wszak nikt nikogo z widłami z zegarkiem i kalendarzem w ręku do pisania zaganiał nie będzie.

Standardowo

Dołączając standardowo, swoją rekrutację zaczynasz od złożenia podania na naszym forum. Podanie służy sprawdzeniu, czy poradzisz sobie z opisami i pozwala nam odrobinę Cię poznać. Mamy kilka dostępnych wzorów, w tym wzór pozwalający na pełną dowolność, przeklejenie dowolnej swojej twórczości literackiej – nie musisz specjalnie pisać nic nowego, żeby pokazać nam, że potrafisz! Każdy członek naszej gildii ma 48h by wypowiedzieć się pod Twoim podaniem.

Po akceptacji podania na forum tworzymy dla Ciebie konto na naszej wiki, na której w przyszłości stworzysz kartę swojej postaci. Dajemy Ci również pełny dostęp do naszego forum i rozsyłamy ściągę, gdzie co jest.